Aktuální informace

 

  • DĚTSKÁ KRESBA - kurz již proběhl, připravujeme další termín

Pro zájemce o psychologii, pro pracovníky pomáhajících profesí či studenty, které zajímá práce s lidmi a sebezkušenostní techniky.

Určeno také pro učitele a rodiče, kteří přichází do styku s dětskou kresbou a rádi by více porozuměli tomu, co kresby sdělují.

 


     

  • KRESBA RODINY A POSTAVYkurz již proběhl, připravujeme další termín

Pro zájemce o psychologii, pro pracovníky pomáhajících profesí či studenty, které zajímá práce s lidmi a sebezkušenostní techniky.

Určeno také pro učitele a rodiče, kteří přichází do styku s dětskou kresbou a rádi by více porozuměli tomu, co kresby sdělují.

 


 

  • Kurz AUTOHYPNÓZYkurz již proběhl, připravujeme další termín

Kurz je určen pro všechny z Vás, kdo rádi experimentujete se svým nevědomím. Budeme prakticky nacvičovat způsob, jakým dosáhnout autohypnotického stavu.
Prožijete transové stavy a vyzkoušíte, jaké to je, když necháte Váš mozek přeladit hluboké frekvence vlnění.

 


 

  • KRESBA STROMU (BAUMTEST) - kurz již proběhl, připravujeme další termín

Pro zájemce o psychologii, pro pracovníky pomáhajících profesí či studenty, které zajímá práce s lidmi a sebezkušenostní techniky. Naučíte se pracovat s jednou z nejvíce používaných projektivních kresebných technik, která má velké využití např. v oblasti personalistiky. Součástí kurzu jsou praktické ukázky.

 


 

  • PSYCHOLOGIE V PRAXI - kurz již proběhl, připravujeme další termín

Na kurzu se dozvíte nejen to, jak pracovat sami se sebou, jak se zlepšovat a relaxovat, ale i techniky práce s druhými lidmi.

Zajímáte se o psychologii? Máte teoretické znalosti z psychologie a rádi byste si vyzkoušeli nabyté poznatky na vlastní kůži? Chcete poznat sami sebe i lidi kolem vás? Sami na sobě si můžete vyzkoušet nejrůznější psychodiagnostické techniky a poznat tak vaše silné a slabé stránky. Naučíte se rozpoznávat jednotlivé typy osobností ve vašem okolí a metody efektivní komunikace s nimi. Více informací ke struktuře kurzu ZDE...

 


 

  • RELAXAČNÍ TECHNIKYkurz již proběhl, připravujeme další termín

Pokud se potýkáte s pocity přetížení či trpíte např. častými bolestmi hlavy, nespavostí nebo dalšími příznaky stresu, jednou z technik, jak tyto stavy zmírnit či postupem času úplně odbourat je relaxace, práce s tělem a psychikou.

Na kurzu vás psychoterapeutka Věra Rejlová seznámí se základními relaxačními technikami a metodami práce s tělem. Součástí kurzu budou také teoretická východiska psychohygieny a práce se stresem.

Naučíme se několik efektivních cvičení sloužících k navození relaxovaného stavu a navození pocitu uvolnění, které můžete použít i během svého každodenního pracovního programu.

Po tomto semináři budete domů odcházet opravdu zrelaxovaní :-)

 

 


 

  • Večery s AUTOHYPNÓZOU - kurz již proběhl, připravujeme další termín

Úterky od 18 do 21 hod, které můžete strávit experimentováním se svým nevědomím. Dozvíte se, jak funguje lidská psychika, naučíte se komunikovat se svým nevědomím. Kurz je veden jako praktický nácvik autohypnotických technik doplněný o nezbytnou teorii. Jednotlivá sekání na sebe volně navazují, připojit se tedy můžete kterékoli úterý.

 


 

  • ÚVOD DO PSYCHOTERAPIE - kurz již proběhl, připravujeme další termín

Pro zájemce o psychologii, psychoterapii či všechny, kteří na sobě chtějí pracovat a zajímají se o fungování lidské psychiky. Naučíte se praktické techniky, které můžete aplikovat ve svém běžném životě při řešení psychických či psychosomatických obtíží jak svých, tak lidí ve svém okolí.